Vítejte na stránce poradce

Kde se můžeme potkat

 • Do AZP jsem nastoupil v roce 2010. Zpočátku to pro mě byla jen další příležitost, jak si vydělat nějakou

 • Oblast financí a pojištění má budoucnost, protože peníze hrají významnou roli v životě každého z nás.

  Jste-li komunikativní, baví Vás práce s lidmi, zajímají vás osobní finance, máte obchodního ducha a chcete získat nadprůměrné výdělky, pak Vaší úspěšné kariéře poradce v Allianz pojišťovně už nic nebrání. Hledáme cílevědomé osobnosti, které na sobě chtějí dále pracovat a neustále se rozvíjet po znalostní i osobnostní stránce.

  Allianz je symbolem tradice, dynamického růstu, profesionality a kapitálové síly. Dobrá znalost místních trhů a orientace na potřeby regionálních zákazníků zajistily Allianz přední pozici mezi pojišťovacími společnostmi v řadě zemí. Přidejte se k našemu úspěšnému týmu!

  Kontaktní formulář

  Vložte životopis:
  Vložte průvodní dopis:
  Kontrolní otázka:
  Kolik je 7 a 3?
  Web:
 • Sídlo Allianz

  Jsme součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz Group. V České republice působíme od r. 1993, od té doby jsme uzavřeli téměř 10 milionů smluv a držíme si tak místo 3. největší pojišťovny u nás.

  Pojišťujeme více než 800 tisíc českých řidičů, majitelů nemovitostí, turistů a dalších klientů.  Naší filozofií je poskytovat nejširší krytí spolu s nadstandardní péčí o klienty.

  V roce 2016 jsme získali ocenění Pojišťovna roku. Pojistným produktem roku 2016 se vedle autopojištění stalo i naše životní pojištění.

  Naše Allianz penzijní společnost nabízí doplňkové penzijní spoření. Je nástupcem Allianz penzijního fondu, který odborníci v posledních letech ohodnotili několika oceněními – spoří s námi téměř půl milionu klientů.

  Patříme mezi stovku nejsilnějších značek naší planety a každoročně své postavení vylepšujeme. Proto se nebojte ani vy svěřit se do naší péče a stát se dalším členem velké a pevné rodiny. Buďte vítáni v Allianz.


 • Do AZP jsem nastoupil v roce 2010. Zpočátku to pro mě byla jen další příležitost, jak si vydělat nějakou korunu navíc. V té době jsem totiž měl ještě vlastní obchod s chovatelskými potřebami. Po pár schůzkách s mým letitým kamarádem Láďou Papežem nás napadlo, jak propojit obchod s obchodem.

  Po celou dobu jsem práci v AZP považoval za byznys, který musí být oboustranně výhodný. Klient je dobře pojištěn a já spokojen s jeho věrností a samozřejmě s provizí. Začátky byly opravdu krušné, moji známí a většina klientů z obchodu mě pokládala za člověka od “rybiček“, který se jen na chvíli zbláznil a rozhodl si hrát na POJIŠŤOVÁKA, což mě jen utvrzovalo v tom, že je musím přesvědčit, že tomu nejen rozumím, ale tu práci i umím.

  Po půl roce jsem se rozhodl definitivně skončit s podnikáním a zavřel jsem zverimex, abych neseděl na dvou židlích a mohl se plně věnovat jen práci pro AZP. Po roce od nástupu do AZP už jsem měl, jak následné provize, tak také slušné sjednatelské provize a věděl jsem, že jsem na správném místě a ve správné firmě.

  V roce 2012 jsem přijal výzvu stát se vedoucím skupiny a vyzkoušet si trošku jinou stránku obchodu, a to vedení lidí. V této pozici jsem doposud a musím uznat, že jsem za tuto příležitost rád. Je to sice poměrně časově i psychicky náročné, ale na druhou stranu je to několikanásobně vykompenzováno, jak penězi, tak radostí z úspěchů.

  Mám štěstí na lidi kolem sebe, a proto je můj tým poměrně pestře sestaven, co se týče věku i zkušeností z dřívějších zaměstnání. Tím, že má člověk vlastní tým, tak se může pustit do větších akcí, ať už konaných ředitelstvím AZP jako “Kočarkem Prahou“, “Sporťáček“, “Maratony“, nebo třeba i vlastních “ForArch“ 2013, 2014, 2015. Spolupracujeme s auto-dealery a několika školkami, kde děláme různé dětské dny a soutěže o ceny.

  V lednu 2014 jsem otevřel s pomocí AZP vlastní kancelář na Karlově náměstí. Pracuji zde s nováčky a ti nejlepší z týmu jsou za přepážkou. Když to shrnu do jedné věty – považuji pojištění jako oboustranně výhodný obchod a ten se dá navázat kdekoliv, důležité je pouze chtít, a to se snažím naučit i lidi ve svém týmu.

  Jsem rád, že jsem u Allianz pojišťovny, jsem rád za nadřízeného, kterého mám a jsem moc rád za tým, jenž se snaží táhnout se mnou za jeden provaz.

   

   

  Stanislav Tošner

  Vedoucí týmu

  Allianz pojišťovna a.s


nahoru