Vítejte na stránce poradce

Kde se můžeme potkat

 • Sídlo Allianz

  Jsme součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz Group. V České republice působíme od r. 1993, od té doby jsme uzavřeli téměř 10 milionů smluv a držíme si tak místo 3. největší pojišťovny u nás.

  Pojišťujeme více než 800 tisíc českých řidičů, majitelů nemovitostí, turistů a dalších klientů.  Naší filozofií je poskytovat nejširší krytí spolu s nadstandardní péčí o klienty.

  V roce 2016 jsme získali ocenění Pojišťovna roku. Pojistným produktem roku 2016 se vedle autopojištění stalo i naše životní pojištění.

  Naše Allianz penzijní společnost nabízí doplňkové penzijní spoření. Je nástupcem Allianz penzijního fondu, který odborníci v posledních letech ohodnotili několika oceněními – spoří s námi téměř půl milionu klientů.

  Patříme mezi stovku nejsilnějších značek naší planety a každoročně své postavení vylepšujeme. Proto se nebojte ani vy svěřit se do naší péče a stát se dalším členem velké a pevné rodiny. Buďte vítáni v Allianz.


 • foto - Anastázia Marková- pobočka Praha 2

  Anastázia Marková- pobočka Praha 2

  asistentka generálního reprezentanta

  Telefon: 733 571 069, Email: allianz.markova@seznam.cz, anastazia.markova@iallianz.cz

  foto - Jana Pudilová - pobočka Praha 2 a Beroun

  Jana Pudilová - pobočka Praha 2 a Beroun

  asistentka generálního reprezentanta

  Telefon: 604 276 010, Email: allianz.pudilova@seznam.cz, jana.pudilova@iallianz.cz

  foto - Kateřina Ulrichová - pobočka Beroun

  Kateřina Ulrichová - pobočka Beroun

  asistentka generálního reprezentanta

  Telefon: 739 612 994, 311 622 469 Email: allianz.ulrichova@seznam.cz, petr.dvorak@zastupci-allianz.cz, katerina.ulrichova@iallianz.cz

nahoru