Vítejte na stránce poradce
 • Sídlo AllianzJsme součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz Group. Na český trh jsme vstoupili v roce 1993 a během působení v České republice jsme se vypracovali mezi tři největší české pojišťovny. Víte, kolik jsme za tu dobu uzavřeli smluv? V 10milionovém Česku se to může zdát až neuvěřitelné, ale je to téměř 9 milionů.

  Začínali jsme s nabídkou životního pojištění a postupně jsme přidali pojištění majetku. Mezi našimi klienty byly a stále jsou mnohé významné osobnosti kultury, sportu i veřejného života, například spisovatel Vladimír Páral, cestovatel Jiří Kolbaba, reprezentanti v lyžování nebo vítězky České MISS.

  Od roku 2000 nabízíme také povinné ručení, se kterým jezdí více než 700 tisíc českých řidičů. I ostatní typy našich majetkových a životních pojištění dokáží plně uspokojit jak privátní, tak firemní zákazníky.

  Jsme jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, která nově nabízí důchodové spoření ve III. pilíři. A stejně jako Allianz penzijní fond, jenž byl v posledních letech nejlépe hodnoceným fondem na českém trhu, se bude nadále starat o finance svých klientů.

  Patříme mezi stovku nejsilnějších značek naší planety a každoročně své postavení vylepšuje. Proto se nebojte ani vy svěřit se do naší péče a stát se dalším členem velké a pevné rodiny. Buďte vítáni v Allianz.

 • V oblasti pojištění pracuji více než 20 let. Svou práci mám rád.
  Jako vázaný obchodní zástupce Allianz pojišťovny, a. s. a Allianz penzijní společnosti, a. s.
  provozuji pro své klienty a nové potenciální klienty osobní kancelář v Mělníku,
  Palackého ulice 134/9.
  Asistentka paní Lucie Šandová, mobil: 724 525 260
   
  Provozní doba:
  PO - ČT09:00 - 13:00  13:45 - 17:00
  09:00 - 13:00  13:45 - 15:00
  Po domluvě je možné setkat se i mimo provozní dobu.
  Je samozřejmé, že své služby poskytuji podle požadavků klientů i u nich ve firmě
  nebo v bydlišti. Rád za Vámi přijedu. Neváhejte mě kontaktovat.
  Evžen Zavadil

nahoru