Vítejte na stránce poradce

Kde se můžeme potkat

 •                                                                             

  V Allianz pojišťovně působím na pozici pojišťovacího poradce od roku 2001 a jsem jejím výhradním zástupcem na pozici Generální reprezentant.

  Sjednávám veškeré druhy pojištění nabízené Allianz pojišťovnou i doplňkové penzijní spoření Allianz penzijní společnosti. Od roku 2011 působím na pozici Vedoucího týmu. V současné době náš tým čítá 4 vyškolené profesionály.

  Zajišťuji komplexní servis klientům nejen v oblasti sjednání pojištění, ale též při řešení jakýchkoli požadavků v průběhu trvání pojištění a v neposlední řadě i pomoc při pojistné události. 

  Těším se na naší spolupráci

  Vladimír Hájek

   

 • Pojďme se sejít a probrat vše osobně

  Stačí zavolat nebo vyplnit kontaktní formulář a odeslat

  Kontaktní formulář

  Vložte životopis:
  Vložte průvodní dopis:
  Kontrolní otázka:
  Kolik je 4 a 5?
  Web:

 •  

 • Sídlo AllianzJsme součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz Group. Na český trh jsme vstoupili v roce 1993 a během působení v České republice jsme se vypracovali mezi tři největší české pojišťovny. Víte, kolik jsme za tu dobu uzavřeli smluv? V 10milionovém Česku se to může zdát až neuvěřitelné, ale je to téměř 9 milionů.

  Začínali jsme s nabídkou životního pojištění a postupně jsme přidali pojištění majetku. Mezi našimi klienty byly a stále jsou mnohé významné osobnosti kultury, sportu i veřejného života, například spisovatel Vladimír Páral, cestovatel Jiří Kolbaba, reprezentanti v lyžování nebo vítězky České MISS.

  Od roku 2000 nabízíme také povinné ručení, se kterým jezdí více než 700 tisíc českých řidičů. I ostatní typy našich majetkových a životních pojištění dokáží plně uspokojit jak privátní, tak firemní zákazníky.

  Jsme jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, která nově nabízí důchodové spoření ve II. i ve III. pilíři. A stejně jako Allianz penzijní fond, jenž byl v posledních letech nejlépe hodnoceným fondem na českém trhu, se bude nadále starat o finance svých klientů.

  Patříme mezi stovku nejsilnějších značek naší planety a každoročně své postavení vylepšuje. Proto se nebojte ani vy svěřit se do naší péče a stát se dalším členem velké a pevné rodiny. Buďte vítáni v Allianz.

nahoru