Vítejte na stránce poradce

Kde se můžeme potkat

 • Allianz je v oboru pojišťovnictví nejen dlouhodobým leaderem, ale řadí se i k jeho průkopníkům. Nadnárodní koncern Allianz SE si na počátku roku 2015 připomněl již své 125. výročí založení a dnes je oporou více než 83 milionů klientů v 70 zemích světa – v pozici, kterou by si mohl jen těžko vydobýt bez kontinuálního důrazu na inovace a modernost.

   

  Díky rychlému rozvoji širokého portfolia produktů a snaze vždy se přizpůsobit době Allianz pojistila i odškodnila už cestující z Titaniku a jejich rodiny, chrání také donedávna nejvyšší budovu Petronas Towers v malajsijské metropoli Kuala Lumpur nebo třeba nejdelší závěsný most na světě Tsing Ma v Hongkongu. Spoléhá se na ni také drtivá většina hollywoodských filmových producentů, a tak může být i James Bond na svých misích o něco klidnější.

   

  A jako inovativní společnost se Allianz profiluje i na českém trhu, kde si vybírá partnery, kteří staví na jí blízkých principech. Z poslední doby lze vyzdvihnout spolupráci na automatizovaném robotickém systému bezpečnostních schránek s nejvyšší mírou zabezpečení, projektu 24SAFE, který je největším projektem svého druhu na světě! „Chceme udávat směr ve svém oboru, a proto hledáme spojení s těmi nejlepšími hráči na trhu. Ti nám pomáhají vytvořit skvělé služby pro naše klienty, jimž chceme poskytovat maximální jistotu ochrany jejich cenností,“ uvádí Petr Thomson, ředitel projektu 24SAFE.

   

  Že česká veřejnost moderní produkty Allianz oceňuje, dokázala v roce 2014 soutěž Nejlepší pojišťovna roku, kde Allianz získala 1. místo v kategorii Pojišťovací inovátor za životní pojištění s Garancí nejvyššího plnění. V posledních letech firma také představila nové služby v podobě několika mobilních aplikací (Allianz Křižovatky, Škola smyku, Na cesty s Kolbabou, WeatherSafe), nebo online správu pojistek a pojistných událostí prostřednictvím portálu MojeAllianz.cz.
nahoru