Vítejte na stránce poradce

Petr Kus (Vedoucí týmu)

608 776 655
Kontakty

Nádražní 344/33
702 00 Ostrava

Sjednat schůzku

Manažer týmu a provozovatel pojišťovacích kanceláří v Auto Heller - autosalon SEAT a na Nádražní 33 (tramvajová zastávka Stodolní).

Kde se můžeme potkat


 • Petr Kus

  Vedoucí týmu

  Nádražní 344/33, 702 00 Ostrava

  foto - Ing. Bc. Eva Kuśová, MBA

  Ing. Bc. Eva Kuśová, MBA

  generální reprezentant

  Cihelní 3160/49b, Ostrava

  foto - Jiří Kurtas

  Jiří Kurtas

  Obchodní zástupce

  Nádražní 344/33, Ostrava

  foto - Martin Kus

  Martin Kus

  Obchodní zástupce

  Jurečkova 12/1935, Ostrava

  foto - Rostislav Balwar

  Rostislav Balwar

  Obchodní zástupce

  K PÍSKOVNĚ 1517, 73541 PETŘVALD U KARVINÉ

 • Sídlo Allianz Naše kancelář se nachází v autosalonu SEAT, který je součástí Porsche Inter Auto spol. s r.o., o.z. Auto Heller.

     Nově jsme pro Vás připravili kancelář na Nádražní ulici-zastávka Stodolní. Přijďte nás navštívit, pro naše klienty máme zajištěno parkování zdarma.


  Jsme součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz Group. Na český trh jsme vstoupili v roce 1993 a během působení v České republice jsme se vypracovali mezi tři největší české pojišťovny. Víte, kolik jsme za tu dobu uzavřeli smluv? V 10milionovém Česku se to může zdát až neuvěřitelné, ale je to téměř 9 milionů.

  Začínali jsme s nabídkou životního pojištění a postupně jsme přidali pojištění majetku. Mezi našimi klienty byly a stále jsou mnohé významné osobnosti kultury, sportu i veřejného života, například spisovatel Vladimír Páral, cestovatel Jiří Kolbaba, reprezentanti v lyžování nebo vítězky České MISS.

  Od roku 2000 nabízíme také povinné ručení, se kterým jezdí více než 700 tisíc českých řidičů. I ostatní typy našich majetkových a životních pojištění dokáží plně uspokojit jak privátní, tak firemní zákazníky.

  Jsme jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, která nově nabízí důchodové spoření ve II. i ve III. pilíři. A stejně jako Allianz penzijní fond, jenž byl v posledních letech nejlépe hodnoceným fondem na českém trhu, se bude nadále starat o finance svých klientů.

  Značka Allianz, která letos oslaví 123. narozeniny, patří mezi stovku nejsilnějších značek naší planety a každoročně své postavení vylepšuje. Proto se nebojte ani vy svěřit se do naší péče a stát se dalším členem velké a pevné rodiny. Buďte vítáni v Allianz.

nahoru