Vítejte na stránce poradce

Miroslav Kostka (Vedoucí týmu)

777 279 245
Kontakty

č. p. 74
739 59 Střítež

Zobrazit na mapě | Naplánovat trasu

Sjednat schůzku

Snažím se zaměřit na smysl, ne na obchodní výnos. U mne budete svým pojistným smlouvám rozumět a budou nastaveny podle vašich potřeb.
 • Oblast financí a pojištění má budoucnost, protože peníze hrají významnou roli v životě každého z nás.

  Jste-li komunikativní, baví Vás práce s lidmi, zajímají vás osobní finance, máte obchodního ducha a chcete získat nadprůměrné výdělky, pak Vaší úspěšné kariéře poradce v Allianz pojišťovně už nic nebrání. Hledáme cílevědomé osobnosti, které na sobě chtějí dále pracovat a neustále se rozvíjet po znalostní i osobnostní stránce.

  Allianz je symbolem tradice, dynamického růstu, profesionality a kapitálové síly. Dobrá znalost místních trhů a orientace na potřeby regionálních zákazníků zajistily Allianz přední pozici mezi pojišťovacími společnostmi v řadě zemí. Přidejte se k našemu úspěšnému týmu!

  Kontaktujte mne : www.miroslavkostka.cz  mobil : 777 279 245

  Kontaktní formulář

  Vložte životopis:
  Vložte průvodní dopis:
  Kontrolní otázka:
  Kolik je 3 a 5?
  Web:
 • Marie Capcarova

  Jaromír Ptoszek

  Ivan Příhoda

  Ing. Marek Smolon

  Ing. Jan Bolek

  Michaela Kempna

 • Mou profesí je pomáhat lidem orientovat se ve finančních službách a ukazovat směr ve složitém světě financí. V Allianz pojišťovně a.s. pracuji 12 let a v současné době pečuji o cca 2 tis. klientů. Působím na Moravě, ale díky digitálnímu světu mám klienty po celé ČR. Spolupracuji se skupinou poradců, kteří působí v oblastech - Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Český Těšín, Třinec, Jablunkov. Naše produkty patří mezi top na trhu finančního poradenství. Klienti získávají komplexní profesionální služby: finančního plánování, spoření, renty, hypoték a pojištění. Poskytujeme nadstandardně kvalitní služby, na které se klienti mohou spolehnout. Dokážeme ušetřit na splátkách hypoték,  zlevnit stávající pojistné produkty a najít lépe úročený bankovní účet. Intenzivně pracujeme  na tom, abychom plnili sny našich spokojených klientů.

nahoru