Vítejte na stránce poradce

Kde se můžeme potkat

 • Sídlo Allianz

  Jsme součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz Group. V České republice působíme od r. 1993, od té doby jsme uzavřeli téměř 10 milionů smluv a držíme si tak místo 3. největší pojišťovny u nás.

  Pojišťujeme více než 800 tisíc českých řidičů, majitelů nemovitostí, turistů a dalších klientů.  Naší filozofií je poskytovat nejširší krytí spolu s nadstandardní péčí o klienty.

  V roce 2016 jsme získali ocenění Pojišťovna roku. Pojistným produktem roku 2016 se vedle autopojištění stalo i naše životní pojištění.

  Naše Allianz penzijní společnost nabízí doplňkové penzijní spoření. Je nástupcem Allianz penzijního fondu, který odborníci v posledních letech ohodnotili několika oceněními – spoří s námi téměř půl milionu klientů.

  Patříme mezi stovku nejsilnějších značek naší planety a každoročně své postavení vylepšujeme. Proto se nebojte ani vy svěřit se do naší péče a stát se dalším členem velké a pevné rodiny. Buďte vítáni v Allianz.

 • Z oblasti školství jsem se rozhodla odejít po dlouhém zvažování pro a proti. Láska k dětem a jistota byť nepříliš vysokého výdělku, mi dlouho bránily přijmout myšlenku na změnu povolání. Svého odchodu jsem ale nikdy nelitovala. Ve sféře obchodu a podnikání se pohybuji již 20 let. Posledních 11 let se plně věnuji pojišťovnictví. Můj první vstup začínal výběrovým pohovorem na místo přepážkové pracovnice. Za 3 měsíce, kdy mne práce s lidmi zcela pohltila, jsem postoupila na místo manažerky pojištění motorových vozidel. Dnes zastávám již 6 let pozici oblastní manažerky s vlastní obchodní strukturou /45 pojišťovacích poradců, 4 pojišťovací kanceláře a prestižní obchodní místo franšízy GOLD v OC Chodov/. Pokud chcete něco podstatného ve svém životě změnit, přijmout zajímavou pracovní výzvu naší moderní a stabilní společnosti s dlouhou tradicí a pevně danými morálními kodexy a principy, ozvěte se. Velmi ráda si s Vámi o naší práci a možnostech uplatnění Vašich schopností, popovídám.

   

  Milena Skala
  oblastní manažer

  Allianz pojišťovna, a.s.
  regionální ředitelství Praha
  Českomoravská 2420/15
  Harfa Office Park
  190 93 Praha 9


nahoru