Vítejte na stránce poradce

Kde se můžeme potkat

 • U Allianz pojišťovny působím na pozici obchodního zástupce (Generální reprezentant) již od roku 1999. Nabízím služby v poradenství a sjednání všech druhů pojištění, které Allianz pojišťovna na českém trhu nabízí.

  Dále zajišťuji komplexní servis pojistné smlouvy po celou dobu její platnosti a poradenství v oblasti řešení pojistných událostí.

  Servis poskytuji na níže uvedených pobočkách Allianz pojišťovny nebo přímo u Vás, na předem dohodnutém místě (doma, v zaměstnání, apod.).

  V případě jakýchkoli dotazů se na mě, prosím, neváhejte obrátit.

  Těším se na Vaší návštěvu u nás v kanceláři Allianz pojišťovny.

  Pobočky Allianz pojišťovny, ve kterých působím:

  Vinohradská 226, Praha 10 - Strašnice, PSČ: 100 00

  Strossmayerovo nám. 2, Praha 7 - Holešovice, PSČ: 17000

 • Sídlo AllianzJsme součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz Group.
  Na český trh jsme vstoupili v roce 1993
  a během působení v České republice
  jsme se vypracovali mezi tři největší
  české pojišťovny. Víte, kolik jsme za tu dobu uzavřeli smluv? V 10milionovém Česku se to může zdát až neuvěřitelné,
  ale je to téměř 9 milionů.

  Začínali jsme s nabídkou životního pojištění a postupně jsme přidali pojištění majetku. Mezi našimi klienty byly a stále jsou mnohé významné osobnosti kultury, sportu i veřejného života, například spisovatel Vladimír Páral, cestovatel Jiří Kolbaba, reprezentanti v lyžování nebo vítězky České MISS.

  Od roku 2000 nabízíme také povinné ručení, se kterým jezdí více než 700 tisíc českých řidičů. I ostatní  typy našich majetkových a životních pojištění dokáží plně uspokojit jak privátní, tak firemní zákazníky.

  Jsme jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, která nově nabízí důchodové spoření ve II. i ve III. pilíři. A stejně jako Allianz penzijní fond, jenž byl v posledních letech nejlépe hodnoceným fondem na českém trhu, se bude nadále starat o finance svých klientů.

  Značka Allianz, která letos oslaví 123. narozeniny, patří mezi stovku nejsilnějších značek naší planety a každoročně své postavení vylepšuje. Proto se nebojte ani vy svěřit se do naší péče a stát se dalším členem velké a pevné rodiny. Buďte vítáni v Allianz.
nahoru