Vítejte na stránce poradce

Ing. Ladislava Kreuzová (Vedoucí týmu)

602 463 688
Kontakty

Výstavní 725
389 01 Vodňany

Zobrazit na mapě | Naplánovat trasu

Sjednat schůzku

10. 3. celý den a 11. 3. dopoledne bude zavřeno. Děkuji za pochopení.

Kde se můžeme potkat

 • Zavolejte nebo pošlete email. Můžeme se sejít, ale vše vyřídíme i na dálku.                                        602 463 688   
 • Není potřeba tápat a hledat informace ne webu. Vše Vám vysvětlím a elektronicky vyřídíme cokoli. 
 • Sídlo Allianz

  Jsme součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz Group. V České republice působíme od r. 1993, od té doby jsme uzavřeli téměř 10 milionů smluv a držíme si tak místo 3. největší pojišťovny u nás.

  Pojišťujeme více než 800 tisíc českých řidičů, majitelů nemovitostí, turistů a dalších klientů.  Naší filozofií je poskytovat nejširší krytí spolu s nadstandardní péčí o klienty.

  V roce 2016 jsme získali ocenění Pojišťovna roku. Pojistným produktem roku 2016 se vedle autopojištění stalo i naše životní pojištění.

  Naše Allianz penzijní společnost nabízí doplňkové penzijní spoření. Je nástupcem Allianz penzijního fondu, který odborníci v posledních letech ohodnotili několika oceněními – spoří s námi téměř půl milionu klientů.

  Patříme mezi stovku nejsilnějších značek naší planety a každoročně své postavení vylepšujeme. Proto se nebojte ani vy svěřit se do naší péče a stát se dalším členem velké a pevné rodiny. Buďte vítáni v Allianz.

  • Oblast financí a pojištění má budoucnost, protože peníze hrají významnou roli v životě každého z nás.

  Jste-li komunikativní, baví Vás práce s lidmi, zajímají vás osobní finance, máte obchodního ducha a chcete získat nadprůměrné výdělky, pak Vaší úspěšné kariéře poradce v Allianz pojišťovně už nic nebrání. Hledáme cílevědomé osobnosti, které na sobě chtějí dále pracovat a neustále se rozvíjet po znalostní i osobnostní stránce.

  Allianz je symbolem tradice, dynamického růstu, profesionality a kapitálové síly. Dobrá znalost místních trhů a orientace na potřeby regionálních zákazníků zajistily Allianz přední pozici mezi pojišťovacími společnostmi v řadě zemí. Přidejte se k našemu úspěšnému týmu!

  V případě Vašeho zájmu o bližší informace k aktuálně nabízeným pozicím mně kontaktujte přes odpovědní formulář, nebo emailem na: ladislava.kreuzova@iallianz.cz , telefonicky na: 602463688.

  Ing. Ladislava Kreuzová,

  Vedoucí týmu

  TOP generální reprezentant


nahoru