Vítejte na stránce poradce

Erich Dotzauer s.r.o. (Obchodní zástupce)

602 141 113
Kontakty

5. května 111/32
360 01 Karlovy Vary

Zobrazit na mapě | Naplánovat trasu

Sjednat schůzku

. Poskytuji službu i elektronicky. Prosím, pište erich.dotzauer@iallianz.cz nebo volejte na telefon 602 141 113

Kde se můžeme potkat

 • Kromě uvedené pracovní doby s námi spojte   telefonem 602141113 nebo online do virtuální kanceláře calendly.com/dotzauererich
 • Sídlo Allianz

  Jsme součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz Group. V České republice působíme od r. 1993, od té doby jsme uzavřeli téměř 10 milionů smluv a držíme si tak místo 3. největší pojišťovny u nás.

  Pojišťujeme více než 800 tisíc českých řidičů, majitelů nemovitostí, turistů a dalších klientů.  Naší filozofií je poskytovat nejširší krytí spolu s nadstandardní péčí o klienty.

  V roce 2016 jsme získali ocenění Pojišťovna roku. Pojistným produktem roku 2016 se vedle autopojištění stalo i naše životní pojištění.

  Naše Allianz penzijní společnost nabízí doplňkové penzijní spoření. Je nástupcem Allianz penzijního fondu, který odborníci v posledních letech ohodnotili několika oceněními – spoří s námi téměř půl milionu klientů.

  Patříme mezi stovku nejsilnějších značek naší planety a každoročně své postavení vylepšujeme. Proto se nebojte ani vy svěřit se do naší péče a stát se dalším členem velké a pevné rodiny. Buďte vítáni v Allianz.

nahoru