Vítejte na stránce poradce

Kde se můžeme potkat

 • Vážení zákazníci, 

  dovolujeme si Vás upozornit, že pojišťovací kancelář v Pelhřimově bude do odvolání otevřena pravidelně každé pondělí a středu od 9:00 do 17:00.

  V případě potřeby jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 724 274 337 nebo na e-mailu info@dhlousek.cz

  Děkujeme za pochopení.

                                                              Kancelář Pelhřimov, Strachovská
 • Sídlo Allianz

  Jsme součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz Group. V České republice působíme od r. 1993, od té doby jsme uzavřeli téměř 10 milionů smluv a držíme si tak místo 3. největší pojišťovny u nás.

  Pojišťujeme více než 800 tisíc českých řidičů, majitelů nemovitostí, turistů a dalších klientů.  Naší filozofií je poskytovat nejširší krytí spolu s nadstandardní péčí o klienty.

  V roce 2016 jsme získali ocenění Pojišťovna roku. Pojistným produktem roku 2016 se vedle autopojištění stalo i naše životní pojištění.

  Naše Allianz penzijní společnost nabízí doplňkové penzijní spoření. Je nástupcem Allianz penzijního fondu, který odborníci v posledních letech ohodnotili několika oceněními – spoří s námi téměř půl milionu klientů.

  Patříme mezi stovku nejsilnějších značek naší planety a každoročně své postavení vylepšujeme. Proto se nebojte ani vy svěřit se do naší péče a stát se dalším členem velké a pevné rodiny. Buďte vítáni v Allianz.

 • Oznamujeme, že dne 25.8. je kancelář v Českých Budějovicích otevřena z provozních důvodů pouze do 16 hodin. 

  Děkujeme za pochopení.
   
                                                             Kancelář Daniel Hloušek s.r.o.
nahoru